Produkcje FilmowePortfolio/ReelWycenaOfertaPartnerzyRealizowane ProdukcjeO NasLinkiKontaktENGLISH

Produkcje Filmowe

Movid • Film Space. Zajmuje się produkcją w kategoriach: dokument, muzyka (teledysk), krajobraz i natura, reportaż, architektura i impresje wideo. Zajmujemy się, także produkcja filmowa na potrzeby działań humanitarnych i edukacyjnych.

Jakie produkcje realizujemy:

dokument - realizujemy filmy dokumentalne na różne tematy. Najczęściej produkcje tego typu są realizowane ze względu na cel i przesłanie, niż z powodów komercyjnych.

architektura - filmy pomagające promować produkty z branży mieszkaniowej, deweloperskiej, jak i promocji obiektów architektonicznych.

krajobraz i natura - produkcje filmowe dla branży turystycznej, oraz urzędów zajmującą się promocją województw, regionu, miast, powiatów, gmin, oraz obiektów turystycznych.

wideo muzyczne - realizacje łączące w sobie film i muzykę, znane z telewizyjnych kanałów muzycznych i Internetu zmieniły świat muzyki. Posiadanie dobrego teledysku do tworzonej muzyki jest konieczne by dotrzeć do słuchaczy. Dodatkowym elementem są nieprzewidywalne trendy, które potrafią wypromować artystów, jeśli ich muzyka i produkcja filmowa, określana, jako 'viral' podbije serca fanów.

reportaż - film, jako reportaż z wydarzeń różnego typu od rodzinnych, przez firmowe z wydarzeń socjalnych, po konferencje i targi branżowe. Realizujemy także reportaże dziennikarskie z bieżących wydarzeń, lub ponadczasowe na określone tematy.

impresje - produkcje filmowe, które są na dowolny temat a ich zadaniem jest zrobienie wrażenia na widzach. Są do produkcje dotyczące promocji produktów, lub usług.

memorandum - filmy pamiątkowe ku pamięci. Wyspecjalizowany produkt, w ramach, którego powstaje pamiątka wideo. Przeznaczenie może być różne od pamiątkowego filmu rodzinnego, podróży poślubnej, czy firmowej pamiątki przedstawiającego pracowników ich dzienne zmagania.

Portfolio/Reel

Przykłady produkcji filmowej

XIX White Collar Boxing Night

Impresja dokumentalna z XIX Gali Bokserskiej, która odbyła się 7 grudnia 2019 roku.100 Lat Niepodległości Polski

Reportaż z obchodów 100 Lat Niepodległości Polski, które miały miejsce w Rumi, 11 listopada 2018 roku.

Stacja Kultura [Timelaps]

Film poklatkowy z rumskiej biblioteki "Stacja Kultura". Film prezentuje architekturę biblioteki i jej wnętrza.Koszt Produkcji

Ile kosztuje produkcja filmowa?

Wycena projektów. Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie ze względu na ich złożoność, potrzeby klienta, czas realizacji, lokalizacje i inne parametry, które decydują o cenie końcowej. By wycenić projekt skontaktuj się z nami. Dodatkowo pomożemy Ci dobrać możliwe rozwiązania do Twojego budżetu. Kontakt: pc@movid.pl.

Przykładowe ceny? Opisz projekt prześlemy Ci przykładowe ceny, co zawierają i jakie mamy sugestie związane z produkcją, lub prześlij informacje, jakim dysponujesz budżetem i czego oczekujesz w odpowiedzi uzyskasz klarowną informacje, co możemy Ci zaoferować.

Oferta

Budujemy nasz real/portfolio w zakresie teledysków. Jeśli jesteś muzykiem mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - skontaktuj się z nami. Szczególnie poszukujemy muzyki klasycznej i etnicznej w każdej odmianie.

Partnerzy

Studio PCF • GoniProjekt • Topaz Media • Urbex Photography • Sopocki Klub Fotograficzny • Lux Lucis - Marketing Agency

Partner Medialny Punctum - Agencja Prasowa

Realizowane Produkcje

Kaktusowa Pasja - film dokumentalny.
Prawo Pięści - film dokumentalny.
The Bookbinder - film dokumentalny.
Dura Lux Civitate - filmowa impresja artystyczna w stylu film noir.
Baltic Skies - film poklatkowy (timelaps)

Trójmiejski Park Krajobrazowy - wirtualny las, produkcja multimedialna.

Projekt Aquila - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z obchodów 101 rocznicy Niepodległości Polski w Trójmieście. Publikacja projektu: listopad 2020.

Projekt Renifer - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z Jarmarku Świątecznego w Gdańsku. Publikacja projektu: listopad 2020.

Project Sopot - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z obchodów 101 rocznicy Niepodległości Polski w Trójmieście. Publikacja projektu: grudzień 2020.

Project Baltic Sea - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z impresjami z nad Morza Bałtyckiego.

Modernizm Gdyński - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z impresjami architektonicznymi na bazie gdyńskiego modernizmu. Publikacja projektu: wrzesień 2020.

Project Natura - produkcja multimedialna realizacja Sopocki Klub Fotograficzny. Fotografie i filmy z przedstawiające naturę województwa pomorskiego. Publikacja projektu: styczeń 2021.

O Nas

Movid ☉ Film Space. Jesteśmy zespołem ludzi tworzących filmy z pasji. Projekty realizujemy we współpracy z różnymi ludźmi w zależności od potrzeb realizacji. Wspólny projekt rozpoczęliśmy 20 marca 2020 roku [Q:DTL]. Movid jest połączonym projektem pod wspólną marketingową marką dwóch firm: Studio PCF (Netherlands; KvK:27310859), oraz GoniProjekt (Poland; REGON:384083273). Wystawiamy faktury VAT.

Misja: pokazać świat przez kreatywne formy filmu i pryzmat sferycznej percepcji. A w naszych komercyjnych produkcjach, kierujemy się poszukiwaniem harmonii i łączeniem tego, co konieczne z tym, co najlepsze.

Nasze komercyjne produkcje pozwalają nam tworzyć filmy, które leżą poza strefą komercyjną i nie wiele osób zabierze się za produkcje humanitarne, dokumentalne i edukacyjne.


Motto:"Jeśli nie wiesz dokąd idziesz, możesz dojść gdzieś indziej." Miś Yogi.

Linki

You Tube: yt.movid.pl
Facebook: fb.movid.pl
Behance: bh.movid.pl
Linkedin: li.movid.pl


Soundcloud: sc.movid.pl
Spotify: sp.movid.pl

Kontakt

Piotr Cwiklinski • pc@movid.pl • +48.504494282
Michał Goniszewski • mg@movid.pl • +48.503777601

Movid: movid.pl
You Tube: yt.movid.pl
Facebook: fb.movid.pl


pobierz wizytówkę
pobierz ulotkę z KODEM promocyjnym Q220